Mundial 2018. Białkowski: chciałbym, żeby Skorupski był zdrowy

MB
01 cze, 17:11 | Polska
udostępnij
Źródło: SPORT.TVP.PL
Mundial 2018. Bartosz Białkowski: dla mnie to abstrakcja
Bartosz Białkowski wystąpił tylko raz w biało-czerwonych barwach, ale przyznał, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i czuje się coraz lepiej wśród kadrowiczów. – Szkoda tej kontuzji, bo chciałoby się potrenować ze wszystkimi dobrymi bramkarzami, bo od każdego można się czegoś nauczyć. Mam nadzieję, że Łukasz wkrótce wróci na boisko i będzie gotowy – powiedział o kontuzji kolegi.

Mundial 2018. Lewandowski: gramy z lepszymi przeciwnikami niż na Euro

Bartosz Białkowski o...

urazie Skorupskiego
Szkoda tej kontuzji, bo chciałoby się potrenować ze wszystkimi dobrymi bramkarzami, bo od każdego można się czegoś nauczyć. Mam nadzieję, że Łukasz wkrótce wróci na boisko i będzie gotowy.

rywalizacji ze "Skorupem"
Nie chcę wchodzić w kompetencje trenera Nawałki, ciężko odpowiedzieć na pytanie, kogo powoła. Chciałbym, by Łukasz był zdrowy, bo wygranie rywalizacji z kimś takim smakuje lepiej.

niewielkim doświadczeniu w reprezentacji
Pierwsze zgrupowanie to była dla mnie jakaś abstrakcja, natomiast z każdym kolejnym krokiem, apetyt rośnie. W moim przypadku jest tak samo. Jestem powołany drugi raz, czuję się dobrze i stawiam sobie kolejne cele.

występie w meczu towarzyskim z Nigerią
Ciężko oceniać moje 45 minut, bo praktycznie nie miałem żadnej interwencji. Był rzut karny, chciałem wyczekać, bo wiedziałem że Victor Moses będzie cały czas patrzył na mój ruch. Postawiłem krok w lewo i było już za późno.

przygotowaniach indywidualnych do turnieju w Rosji
Pracujemy nad detalami i każdy bramkarski aspekt staramy się doskonalić z każdym treningiem.