Mundialu 2018. Neymar: Austriacy przygotowali nas do występu w MMA

Dawid Król
10 cze, 22:52 | Brazylia
udostępnij
Źródło: sport.tvp.pl
Neymar (fot. Getty Images)
W ramach przygotowań do mundialu w Rosji reprezentacja Brazylii zagrała z Austrią. Canarinhos wygrali 3:0, ale nie są do końca zadowoleni po meczu przez to, jak ostro w Wiedniu grali gospodarze. Nie podobało się to szczególnie Neymarowi. Transmisje z finałów mistrzostw świata na antenach Telewizji Polskiej, w SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.

Mundial 2018. Brazylia wysoko wygrywa z Austrią. Świetny mecz Coutinho

Napastnik Paris Saint-Germain wrócił do podstawowego składu Brazylii i od razu strzelił gola. Kilka miesięcy spędził, lecząc kontuzję kostki, mimo to nie miał taryfy ulgowej. Austriacy często atakowali go z ferworem, a to nie mogło mu się spodobać.

Przygotowaliśmy się na występ w UFC, ale mecz był dobry – powiedział Brazylijczyk. – Nikt nie został ranny – dodał. Neymar wie, że na mundialu nie będzie taryfy ulgowej, a jego drużynie zależy na zwycięstwie w turnieju.

W finałach mistrzostw świata w Rosji Brazylijczycy zagrają w grupie E ze Szwajcarią, Serbią i Kostaryką. Transmisje z mundialu na antenach Telewizji Polskiej, w SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.