Mundial 2018. Sensacyjne wiadomości z Hiszpanii. Nagła zmiana trenera?

PJ
13 cze, 08:40 | Hiszpania
udostępnij
Źródło: Marca
Julen Lopetegui (fot. Getty)
Gigantyczne zamieszanie w reprezentacji Hiszpanii tuż przed rozpoczęciem mistrzostw świata. Selekcjoner Julen Lopetegui, który we wtorek został trenerem Realu Madryt, rozwścieczył krajową federację. "Marca" sensacyjnie donosi, że Lopetegui może nie poprowadzić mistrzów świata z 2010 roku. W środę zostanie zorganizowana specjalna konferencja prasowa poświęcona tej sytuacji.

Real podkradł trenera Hiszpanii. Wina po stronie federacji

Przyszłość Lopeteguiego wisi na włosku. Wydarzenia nabrały oszałamiąjacego tempa, odkąd ogłoszono, że został trenerem Realu Madryt. Nikt z federacji nie potwierdził zdecydowanie, że w piątek zasiądzie na ławce rezerwowych podczas pierwszego spotkania z Portugalią – czytamy na łamach prasy.

Prezydent Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej (RFEF), Luis Rubiales, jest ponoć wściekły na 51–latka, który na chwilę przed rozpoczęciem mundialu podpisał kontrakt z Królewskimi, zamiast koncentrować się na najważniejszej imprezie czterolecia.

Zdaniem dziennikarzy z Półwyspu Iberyjskiego w przypadku sensacyjnego zwolnienia funkcję mógłby przejąć Fernando Hierro, obecny dyrektor sportowy RFEF i były piłkarz Realu.

Takie informacje z pewnością nie wpłyną pozytywnie na nastroje w kadrze La Roja. 15 czerwca rozpoczną zmagania w grupie B spotkaniem z Portugalią, a Maroko zmierzy się tego samego dnia z Iranem.

404.htm todo: implement